top of page
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • LinkedIn Social Icon

Hakkımda...

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü'nden mezun olduktan sonra 2000 yılında rakamların dünyasını bırakıp mutfağın sihirli ve yaratıcı dünyasında ilerlemek için Türkiye'nin en köklü otel zinciri olan Divan Otelleri'nde çalışmaya başladım. Sıcak, soğuk mutfaklar, pastane, kasaphane, Türk ve dünya mutfaklarında deneyim kazanmanın yanı sıra A.B.D., Almanya, Fransa, İtalya ve İngiltere'de birçok yemek festivali ve fuar organizasyonunda Türkiye'yi temsil ettim.

2005 yılında Fransız Librio Yayınevi tarafından basılan kitaplar için çalışarak yemek stilistliğine geçiş yaptım. 2008'den bu yana yemek stilistliği üzerine Amerika ve İngiltere'de aldığım sertifikalı eğitimler dışında yurtdışında birçok workshop ve konferansa katıldım. 

Kitap, yemek dergisi, ambalaj ve reklam işlerini, Türkiye'nin yanısıra İrlanda ve Mısır'daki bağlantılarım ile de sürdürmekteyim.

Profesyonel mutfak geçmişime ek olarak, 2009 yılında Electrolux Profesyonel Türkiye için yürüttüğüm Eğitim ve Müşteri Destek Danışman Şefliği pozisyonu sayesinde özellikle fırında pişirme tekniklerinde uzmanlaştım.

bottom of page